۰۵ خرداد ۱۳۹۸
خرداد ۵, ۱۳۹۸

لاغری با لیزر لیپولیز

خرداد ۵, ۱۳۹۸ ۰ دیدگاه

لاغری با لیزر لیپولیز

برای فهم بهتر و دقیق تر این دستگاه و لاغری با لیزر لیپولیز بهتر است این گونه شروع کنیم : لیزر لیپولیز تکنیکی کم تهاجمی بوده که سبب تخریب شدن بافت های چربی به واسطه ی گرما می شود ، این سیستم در ۳۱ اکتبر ۲۰۰۶ در کشور آمریکا به تایید و ثبت رسیده است این روش به وسیله ی یک فیبر نوری لیزر داخل بافت های چربی می شود و با تابیدن اشعه به این چربی ها باعث خورد شدن و به مایع در آمدن آن ها می شود .

لیزر لیپولیز چربی های به مایع در آمده را از بدن تخلیه و یا جذب می کند .

برای استفاده از این دستگاه نیازی به بیهوشی نیست و با بی حسی موضعی می توان در یک جلسه ی ۱ تا ۳ ساعته آن را به پایان رساند .

لاغری با لیزر لپولیز بر خلاف دیگر تکنیک ها ، پس از اتمام کار نیازی به عمل دوباره برای سفت کردن پوست ندارد و با یک با عمل می توانید به لاغری با پوستی صاف و یک دست برسید .

این تکنیک در چاقی های خفیف و متوسط کاملا کافی می باشد و دیگر نیازی به لیپوساکشن نمی باشد ولی در چاقی های شدیدتر در حالی که در لایه سطحی فقط از لیزر استفاده می شود، در لایه عمیقی علاوه بر لیزر نیاز به تخلیه چربی ها هم می باشد .

لاغری با لیزر لیپولیز

برای انجام لیزر لیپولیز دارا بودن چه شرایطی الزامی است ؟

عموم مردم می توانند برای لاغری از این دستگاه استفاده کنند در صورتی که شرایط زیر را داشته باشند .

حجم چربی در هر فرد متغیر است به همین سبب باید بدانید برای بهره گیری از این روش باید حجم ضخامت چربی شما ۱ تا ۶ سانتی متر باشد در صورت کم و زیاد بودن این مقدار، کاندید مناسبی برای این دستگاه به حساب نمی آیید.

پوست شما باید دارای افتادگی شدید و وسیع نباشد در صورت وجود این مشکل لیزر لیپولیز به تنهایی برای تناسب اندام شما مناسب نیست .

قوام جداره ی شکم شما نیز باید سفت و محکم باشد در غیر این صورت پس از استفاده از دستگاه لیزر لیپولیز باید از دستگاه آبدومینوپلاستی نیز استفاده کنید .

لاغری با لیزر لیپولیز

توصیه های طلایی درباره ی تکنیک لیزر لیپولیز

همان گونه که در مطلب های بالا اشاره کردیم تمام افراد می توانند از دستگاه لیزر لیپولیز برای رسیدن به تناسب اندام و لاغری استفاده کنند اما متقاضیان باید این را به خاطر داشته باشند که حجم چربی، قوام جداره ی شکم و وضعیت پوست بیمار برای بهره گیری از این دستگاه بسیار مهم واقع شده است و شما می بایست با در نظر گرفتن وضعیت کنونی تان انتظار معقولانه ایی را از دستگاه لیزر لیپولیز داشته باشید.

یه سری توصیه های مهم در به کارگیری این دستگاه وجود دارد که با دانستن آن می توانید بهترین نتیجه را داشته باشید.

مراقبت هایی پس از لیزر لیپولیز، قسمتی از عمل است که سبب بهتر شدن نتیجه نهایی می‌شود.

همچنین نکاتی که بعد از عمل باید فرد به آن توجه کند، پوشیدن گن‌های مناسب است که از تجمع مایعات و شلی پوست جلوگیری می‌کند.
عوارض لاغری با لیزر لیپولیز

کبودی
تورم در ناحیه ی تحت عمل
اهمواری و غیر یکنواخت شدن پوست
عفونت
شلی پوست
اهمواری و غیر یکنواخت شدن پوست

موارد ذکر شده از رایج ترین عارضه هایی هستند که از سوی متقاضیان شنیده می شود ولی بروز عوارض بستگی به مهارت پزشک متخصص و رعایت نکات مراقبتی دارد به همین دلیل بیش از هر چیزی باید در انتخاب پزشک متخصص دقت داشته باشید.

لاغری با لیزر لیپولیز

آیا تمامی افراد کاندید مناسبی برای انجام لیزر لیپولیز هستند؟

لیپولیز نیز مانند بسیاری از جراحی های لاغری دیگر دارای محدودیت هایی است که افراد باید به آن توجه داشته باشند.

در اصل میزان چربی بدن هنگام لاغری با لیزر لیپولیز مهم است و پزشک متخصص بعد از بررسی وضعیت چربی بدن بیمار مشخص می کند که فرد کاندید مناسبی است یا باید روش دیگری برای لاغری را انتخاب نماید.

پیش از انجام یکی از روش های پیکرتراشی حتماً با یک پزشک متخصص مشورت کنید زیرا شرایط جمسی بسیار مهم است و فرد باید از سلامت جسمی و عمومی کاملی برخوردار باشد.

حسن دیگر مشاوره با پزشک متخصص، پرسیدن سوال هایی است که ذهنتان را مشغول کرده است .

در نتیجه پیش از هر اقدامی حتماً یک پزشک متخصص خوب را انتخاب کنید و سپس زمانی را جهت مشاوره با پزشک هماهنگ نمایید تا بهترین نتیجه را کسب کنید و پاسخ سوال های خود را به طور دقیق دریافت کنید.