۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
اردیبهشت ۲۷, ۱۴۰۰

آنچه مردان از شریک زندگی خود می خواهند

اردیبهشت ۲۷, ۱۴۰۰ ۰ دیدگاه

آنچه مردان از شریک زندگی خود می خواهند

نمی‌خواهیم در این مطلب نصیحت‌ تان کنیم که چطور همسرتان را راضی نگه دارید، بلکه می‌خواهیم توصیه کنیم که چگونه در نوع خودتان بهترین باشید و در عین حال به نیازهای همسرتان هم توجه کنید. چیزهایی وجود دارد که مردها از شما می خواهند اما هیچ گاه در مورد آنها به شما چیزی نمی گویند.

یکی از دلایلی که آنها در مورد این مسائل حرف نمی زنند این است که فکر می کنند نیازی به گفتن آنها نیست و ما خودمان باید این چیزها را بدانیم.

اگر شما هم مایلید بدانید که همسرتان از شما چه انتظاراتی دارد، این مقاله را تا انتها بخوانید.

انتظارات مردان از همسرشان

احترام بگذارند

یکی از مهمترین چیزهایی که آقایان در زندگی از خانم ها انتظار دارند احترام است.اگر شک دارید از همسرتان بپرسید و خواهید دید که چه جوابی به شما خواهد داد. این خواسته، با وجود اینکه شاید مهمترین خواسته یک مرد از زن زندگی اش باشد، از آن چیزهایی است که هیچ وقت در مورد آن حرفی به شما زده نمی شود. حالا این احترام چه چیزهایی را در بر می گیرد؟ خیلی ساده است، احترام به افکار، عقاید، رفتار و احساسات آنها. این که فکر کنید آنها مهم هستند و این موضوع را در رفتارتان نیز نشان دهید.

نشان دادن عاطفه و محبت

در حالی که رابطه جنسی برای اکثر مردان بسیار مهم است و از نیازهای اساسی مردان می باشد، اما بسیاری از آنها سعی دارند احساسات بیشتری را تجربه کنند. نشان دادن محبت و دوست داشتن او از انتظار مردان از زنان است. در جمع دست او را گرفتن، فرستادن یک پیغام عاشقانه برای او و یا ماساژ دادن شانه هایش، اقداماتی هستند که نشان می دهند که شما به او توجه دارید. با این کارهای نسبتا کوچک می توانید قلب همسرتان را لمش کنید.
ایرانسل به دنبال نیرو است! کلیک کنید وفرم را پرکنید!

هاردت خراب شده؟ از ایسام با بهترین قیمت بخر!!

سعی کنید راه های بیشتری را برای گرم گرفتن و نزدیکی به او پیدا کنید. چیزهای ساده می تواند به او نشان دهد که چقدر او را دوست دارید. هنگامی که او احساس درماندگی و تردید می کند، او را تشویق کنید و به او بگویید که برای اتفاقات پیش آمده متاسف هستید و همیشه در کنار او خواهید ماند. با یک بوسه غیرمنتظره به او را آرامش دهید. دادن آرامش به همسرتان در روابط احساسی و عاطفی شما بسیار تاثیرگذار است.

تحسینش کنند

چیزی که همراه با احترام باید وجود داشته باشد تحسین است. مردها عاشق تحسین شدن هستند، اما به یک شرط، این تعریف و تمجید باید واقعی باشد. آنها یک رادار مخفی دارند که هرنوع تعریف متملقانه و غیر صمیمی را کشف می کند. برای همین سعی کنید اگر می خواهید او را مورد تعریف و تمجید قرار دهید در مورد چیزهایی باشد که حقیقت دارند و واقعا در مورد او تحسین می کنید، در این صورت است که او را به روی ابرها خواهید برد.

غر نزنند

یک مرد هنگام شکست به کمک نیاز دارد نه همسری که بخواهد مدام غر بزند و سرزنش کند. او کسی را نمی‌خواهد که بخواهد شکایتش را به دیگران بکند یا کسی که سعی کند او را مدام کنترل کند. همسر شما نیاز به زنی دارد که متحدش باشد و خود را شریک زندگی او بداند.

خودشان باشند

وقتی پای ظاهر به میان می‌آید باید همان کاری را انجام دهید که راحتید و شادتان می‌کند. اگر دوست دارید هر روز صبح آرایش کنید چون حس خوبی به شما می‌دهد، خب این کار را بکنید؛ همه‌ی ما باید نسبت به خودمان احساس خوبی داشته باشیم. اما موضوع اینجاست که علی رغم چیزی که امروزه هجوم تبلیغات ها و بزرگنمایی‌هایی شبکه‌های اجتماعی نشان می‌دهد، مردها واقعا ترجیح می‌دهند زنها آرایش کمتری داشته باشند و ظاهر حقیقی خود را پشت لایه‌های مصنوعی آرایش پنهان نکنند.