۲۷ اسفند ۱۳۹۸
اسفند ۲۷, ۱۳۹۸

بهترین کشورها برای مهاجرت و کار

اسفند ۲۷, ۱۳۹۸ ۰ دیدگاه

بهترین کشورها برای مهاجرت و کار

بحرین یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت و کار می باشد. در این میان هر یک از بهترین کشورها برای مهاجرت و کار قوانین و شرایط خاص خود را برای اقامت دارند.
بهترین کشورها برای مهاجرت و کار:

امروزه پیدا کردن بهترین کشورها برای مهاجرت و کار به یکی از دغدغه های افراد تبدیل شده است به طوری که اغلب افراد به دنبال کشوری هستند که علاوه بر شرایط کاری مناسب، از امنیت بالایی نیز برخوردار باشد. با این وجود لازم است بدانید که کشورهای زیادی وجود داشته که جهت مهاجرت کاری بسیار مناسب بوده و شرایط ایده آلی را برای مهاجران مهیا می نمایند. با این وجود در ادامه ما به تعدادی از بهترین این کشورها اشاره خواهیم کرد حال اگر شما هم قصد پیدا کردن کار در خارج از کشور را دارید بهتر است در ادامه این مطلب با ما همراه بوده و در ابتدا تمامی گزینه های پیش رو را مورد بررسی و ارزیابی قرار داده و سپس با توجه به شرایط خود بهترین کشورها برای مهاجرت و کار را انتخاب کنید.

بحرین از بهترین کشورها برای مهاجرت و کار
کشور بحرین یکی از کشورهای عربی بوده که جزو گزینه های مناسب برای مهاجرت به حساب می آید. این کشور که دارای منابع نفت متعددی است دچار مدرن سازی سریع شده که عمدتاً به صنعت نفت مربوط می باشد. با این حال لازم است بدانید یکی از بهترین روش ها جهت مهاجرت به بحرین، مهاجرت کاری است.

در خصوص شرایط کشور بحرین که یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت و کار می باشد باید توجه داشته باشید ساعت کاری در این کشور معمولا از ۷ صبح تا ۲ بعد از ظهر بوده که البته این ساعت در بعضی شرکت ‌های خصوصی متفاوت بوده و در ماه رمضان نیز کوتاه تر است.

لازم است توجه داشته باشید اگر بخواهید به صورت قانونی در این کشور کار کنید باید کارفرما از طرف شما درخواستی به اداره کار ارسال کرده و در پایان دوره قرارداد پاداشی نصیب شما خواهد شد و اگر مدت زمان طولانی در این کشور مشغول به کار باشید، مبلغ قابل توجهی دریافت خواهید نمود. لازم است بدانید در بحرین مالیات شخصی و مالیات بر درآمد وجود نداشته و با این حال با مهاجرت کاری به این کشور شما می توانید در یکی از زیباترین کشورهای عربی زندگی کنید.

بهترین کشورها برای مهاجرت و کار,کشور مناسب برای مهاجرت کاری
بحرین یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت و کار است

لوکزامبورگ کشور کوچک و مناسب برای کار
کشور لوکزامبورگ یکی دیگر از بهترین کشورها برای مهاجرت و کار بوده که جزو کوچکترین کشورهای جهان به شمار رفته و جزو اتحادیه اروپا است. این کشور دارای نرخ بیکاری بسیار پایین و درآمد بالایی بوده اما لازم است بدانید هزینه زندگی در لوکزامبورگ نسبتاً بالا می باشد. در خصوص استخدام افراد شهروند غیر اتحادیه اروپا در کشور لوکزامبورگ که یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت و کار است، باید توجه داشته باشید که برای این امر لازم است شهروند غیر اروپایی یک گواهی اقامت موقت داشته تا در صورت پیدا نشدن یک فرد مقیم لوکزامبورگ از افراد غیر مقیم جهت اشتغال استفاده شود.

با این وجود می توان گفت مهاجرت به این کشور از طریق کار کمی دشوار است اما به طور کلی راه های دیگری جهت مهاجرت به لوکزامبورگ وجود داشته که شامل مهاجرت تحصیلی، مهاجرت از طریق اخذ ویزا سرمایه گذاری، مهاجرت از طریق پیوستن به خانواده و مهاجرت از طریق ازدواج است.

بهترین کشورها برای مهاجرت و کار,کشور مناسب برای مهاجرت کاری,مهمترین کشورها در زمینه سیاست و اقتصاد
لوکزامبورگ کشور کوچک و مناسب برای کار است

کانادا دیگر کشور مناسب برای مهاجرت کاری
کانادا یکی از کشورهایی است که در ادوار مختلف مورد توجه افراد قرار گرفته است به طوری که در این کشور با وجود هموار ساختن مسیر پیشرفت برای مهاجرین مقصد بسیاری از مهاجرین قرار گرفته و طبیعتاً هر ساله افراد زیادی اقدام به مهاجرت به کانادا به عنوان یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت و کار می نمایند.

کشور کانادا جزو پهناور ترین کشور هایی بوده که جمعیت نسبتا کمی داشته و به همین دلیل بسیار مهاجرت پذیر می باشد. یکی از مهمترین دلایلی که کانادا به عنوان یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت و کار شناخته شده این است که کسانی که از طریق ویزا کار بتوانند به کانادا مهاجرت کنند، علیرغم موفق شدن به اخذ اقامت دائم کانادا برای خود، می توانند همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود را نیز به این کشور ببرند.

از طرفی تمامی خدمات تحصیلی و بهداشتی در کانادا برای افرادی که موفق به مهاجرت به کانادا شوند رایگان است. باید توجه داشته باشید راه اندازی کسب و کار در کانادا قوانین راحتی داشته و این کشور جزو ثروتمندترین کشورهای جهان به شمار رفته که دارای اقتصاد قوی و سطح بالای رفاه اجتماعی می باشد، از این رو کانادا برای مهاجرت کاری انتخابی بی نظیر خواهد بود.

بهترین کشورها برای مهاجرت و کار,کشور مناسب برای مهاجرت کاری
کانادا یکی از بهترین کشور ها برای مهاجرت کاری است

انگلستان یکی دیگر از بهترین کشورها برای مهاجرت و کار
با وجود اینکه انگلستان جزو مهمترین کشورها در زمینه سیاست و اقتصاد است و در زمینه خدمات پزشکی و فناوری جزو مطرح ترین های دنیا به شمار می رود، طبیعتاً یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت و کار نیز می باشد. لازم است بدانید پایتخت این کشور شهر لندن بوده که بزرگترین شهر پرجمعیت اروپا به حساب آمده، با این حال سالانه بسیاری از تجار و صاحبان مشاغل به کشور انگلستان مهاجرت می کنند.

لازم است بدانید که در حال حاضر جهت مهاجرت کاری به انگلیس تنها از یک روش می توان استفاده کرد که آن هم اخذ ویزا و پیشنهاد کار از یک شرکت یا کارفرما می باشد. به طوری که جهت مهاجرت کاری به یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت و کار یعنی کشور انگلستان، لازم است افراد در مرحله اول یک دعوتنامه کاری از طرف شرکت معتبر و کارفرما دریافت کرده و سپس لازم است که دریافت کننده این دعوت نامه در آگهی استخدام شرکت پذیرفته شود.

در خصوص این نوع شرایط کار باید توجه داشته باشید که دعوتنامه کاری ابتدا باید سه ماه در داخل انگلستان آگاهی شده و در صورت نبود نیروی کاری در کل اتحادیه اروپا و در صورت عدم یافت نیرو، می توان آنرا در دیگر کشورها آگهی کرد.

بهترین کشورها برای مهاجرت و کار,کشور مناسب برای مهاجرت کاری
انگلستان یکی دیگر از بهترین کشور ها برای مهاجرت و کار

کشور سوئیس دیگر گزینه مناسب برای مهاجرت
کشور سوئیس یکی از کشورهای اروپایی بوده که افراد زیادی تمایل به مهاجرت به این کشور دارند. با وجود کیفیت زندگی بالا و شرایط کار بسیار مناسب در سوئیس، می توان آن را جزو یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت و کار دانست.

حال باید توجه داشته باشید یکی از راه های مهاجرت به این کشور از طریق شغل بوده که افراد می ‌توانند پس از اخذ اقامت از طریق کار سپس اقدام به اخذ تابعیت و شهروندی سوئیس کنند. همچنین لازم است بدانید کار دانشجویی در سوئیس به عنوان یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت و کار وجود داشته اما لازم است قبل از شروع، اجازه کار سوئیس را دریافت نمایید که این عمل بسته به مقطع تحصیلی شما به صورت تمام وقت یا نیمه وقت می باشد.

لازم به ذکر است که بدانید اقتصاد این کشور پایدار بوده و نرخ بیکاری در آن جزو یکی از پایین ترین نرخ ها در جهان به شمار می رود؛ از طرفی باید توجه داشته باشد که حقوق افراد در این کشور جزو بالاترین نرخ ها در جهان بوده که از این رو بسیار مورد توجه افراد قرار می‌گیرد. از طرفی لازم به ذکر است که بدانید در سوئیس شما حداقل ۴ هفته در سال را در تعطیلات به سر برده و به دلیل امنیت اجتماعی بسیار عالی طبیعت مهاجرت به این کشور بی نظیر است.