۰۱ دی ۱۳۹۸
دی ۱, ۱۳۹۸

جراحی بینی در تهران

دی ۱, ۱۳۹۸ ۰ دیدگاه

جراحی بینی در تهران

جراحی بینی در تهران : جراحی بینی یکی از رایج ترین و پرطرفدار ترین جراحی های زیبایی و پلاستیک در سراسر جهان می باشد که روزانه افراد بسیاری تصمیم به انجام آن می گیرند ؛ اشخاصی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند به علت نتایج غیر قابل بازگشت جراحی بینی باید در انتخاب جراح بینی بسیار دقت کنند.

جراح بینی ، تاثیر مثبت و مستقیمی در نتیجه جراحی زیبایی بینی دارد به طوری که اگر جراح بینی مورد نظر بیمار تجربه و مهارت لازم جهت انجام جراحی بینی را نداشته باشد بیماران نتیجه ایده آل و مطلوبی از جراحی بینی دریافت نخواهند کرد.
انتخاب جراح بینی چیره دست و انجام جراحی زیبایی بینی موفق ، سبب می شود که بیمار احساس بهتری نسبت به ظاهر خود داشته باشد و در نتیجه اعتماد به نفس او نیز افزایش می یابد ؛ در مقابل ، انجام جراحی زیبایی بینی توسط جراح بی تجربه ، احتمال وقوع نتیجه نامطلوب را افزایش داده و همین امر منجر به هزینه های اضافی و پشیمانی می گردد.
روش انجام جراحی بینی
برای انجام جراحی زیبایی بینی ، دو روش جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته وجود دارد ؛ انتخاب کدام یک از این روش ها با توجه به شرایط بیماران بر عهده جراح بینی می باشد.
بارزترین تفاوت میان این دو روش در ناحیه ایجاد برش می باشد و تفاوت خاص دیگری با یکدیگر ندارند.
انتخاب بهترین جراح بینی در تهران
بیماران در حین انتخاب بهترین جراح بینی باید مواردی هم چون سوابق تحصیلی و کاری ، اخلاق کاری ، نمونه کارهای جراح بینی و غیره را مد نظر قرار داده و با توجه به این موارد بهترین جراح بینی را انتخاب کنند.
افرادی که تصمیم به انجام جراحی زیبایی بینی گرفته اند ، اما آشنایی کافی با جراحان بینی ندارند می توانند در اینترنت به جستجو بهترین جراح بینی بپردازند و به سایت و اینستاگرام آن ها مراجعه کرده نمونه کارها و سوابق کاری و پزشکی آن ها را مشاهده کنند.
مراجعه به مطب جراحان بینی منتخب بیماران نیز کمک شایانی به انتخاب جراح بینی می کند ، چرا که بیماران با مراجعه به مطب علاوه بر صحبت با پزشک می توانند به طور حضوری با دیگر مراجعه کنندگان وی نیز صحبت کرده و میزان رضایت آن ها را جویا شوند.

ویژگی بهترین جراح بینی در تهران
• جراح بینی باید با اصول ریاضی و دانش زیبایی شناختی آشنایی داشته باشد.
• جراح زیبایی بینی باید سلامت فرد را نسبت به منافع مالی خود در اولویت قرار دهد.
• بهترین جراح زیبایی بینی باید با آرامش و صبر به خواسته ها و انتظارات بیماران از انجام جراحی زیبایی بینی توجه کرده و با در نظر گرفتن ساختار بینی شان ، یک دیدگاه کلی از نتیجه جراحی بینی به آن ها بدهد.
• جراح زیبایی بینی باید توانایی جلب اعتماد بیماران را داشته باشد.
• جراح زیبایی بینی باید توانایی تجسم فرم ظاهری بینی را بعد از عمل بینی داشته باشد.
هزینه جراحی زیبایی بینی
هزینه جراحی بینی از هر فرد به فرد دیگر با توجه به ویژگی منحصر به فرد بینی شان متفاوت می باشد از این رو هزینه نهایی جراحی زیبایی بینی پس از معاینه بیمار به دست جراح بینی مشخص می گردد.