۲۵ اسفند ۱۳۹۸
اسفند ۲۵, ۱۳۹۸

جراحی بینی نیمه فانتزی

اسفند ۲۵, ۱۳۹۸ ۰ دیدگاه

جراحی بینی نیمه فانتزی

جراحی بینی نیمه فانتزی امروزه یکی از پرطرفدارترین مدل های جراحی زیبایی بینی ، بخصوص در بین خانم ها به شمار می رود. جراحی بینی نیمه فانتزی ، تلفیقی از جراحی بینی طبیعی و جراحی بینی فانتزی است. ( جراح بینی ارومیه )

تغییرات ایجاد شده طی این جراحی به حدی خواهد بود که علاوه بر رفع ایرادات ظاهری بینی و حفظ ظاهر طبیعی بینی ، سعی می شود که نوک بینی به صورت مختصری سر بالا شده و قوسی جزئی نیز در نمای نیمرخ بینی ایجاد گردد ؛ به طوری که بینی فرد بیش از اندازه طبیعی یا بیش از حد فانتزی به نظر نرسد.
نکاتی درباره جراحی بینی نیمه فانتزی

لازم به ذکر است که در راستای حصول نتایج ایده آل از جراحی بینی نیمه فانتزی ، می بایست این جراحی توسط بهترین جراح بینی نیمه فانتزی انجام گیرد.

همچنین توصیه می شود پیش از انجام جراحی نیمه فانتزی ؛ در ابتدا ساختار و نوع بینی بیمار توسط جراح بینی مورد بازبینی و بررسی های دقیق قرار گیرد تا در صورت صلاحدید ایشان فرد تحت این عمل جراحی قرار گیرد.جراحی بینی نیمه فانتزی

زیرا یکی از ملزومات جراحی بینی نیمه فانتزی ، برخورداری از یک بینی با پوستی نازک و غضروفی مستحکم می باشد.

بنابراین می توان اذعان داشت ، بینی های استخوانی که از پوستی نازک برخوردار بوده و غضروف محکمی دارند ؛ بهترین گزینه برای جراحی بینی نیمه فانتزی محسوب می شوند ، چرا که به دلیل ویژگی هایی که برای این نوع از بینی ها برشمردیم می توان گفت ظرافت های ایجاد شده طی جراحی بینی در این نوع بینی ها به خوبی مشهود خواهد بود و افراد با بینی های استخوانی بهترین کاندیدا جهت انجام جراحی بینی فانتزی می باشند.

در مقابل ، بینی های گوشتی که دارای غضروفی ضعیف و سست و پوستی ضخیم می باشند ؛ هرگز گزینه مناسبی برای جراحی بینی نیمه فانتزی محسوب نمی شوند و بهترین مدل برای جراحی این نوع از بینی ها ، جراحی بینی طبیعی خواهد بود.
هزینه جراحی بینی نیمه فانتزی

تعیین قیمت دقیق جراحی بینی نیمه فانتزی ، نیازمند بررسی پارامترهای بسیاری از سوی جراح بینی می باشد ؛ از این رو افراد جهت اطلاع از آن باید به مطب جراح بینی مورد نظر خود ، مراجعه نمایند.