۲۷ اسفند ۱۳۹۸
اسفند ۲۷, ۱۳۹۸

جراحی بینی گوشتی

اسفند ۲۷, ۱۳۹۸ ۰ دیدگاه

جراحی بینی گوشتی

افرادی که دارای بینی های گوشتی و بزرگ هستند و این موضوع موجب کاهش جذابیت چهره آن ها شده است می توانند به کمک عمل جراحی بینی گوشتی ، تغییرات لازم را بر روی آن ایجاد کرده و به یک بینی زیبا و ایده آل دست یابند. ( جراحی زیبایی بینی رشت )

ویژگی های بینی گوشتی
وجه تمایز بینی های گوشتی به طور کلی در دو مورد ضخامت پوست و ضعیف بودن غضروف آن ها خلاصه می شود. ضخامت پوستی این نوع بینی ها یا به علت میزان بافت پوست یا تراکم غدد سباسه ( چربی ) است که در گونه دوم به دلیل وجود همین غدد چربی ، باز بودن منافذ نیز از خصوصیت های آن بینی به شمار می رود. از موارد دیگری که می توان به عنوان ویژگی و خصیصه بینی های گوشتی نام برد پره ها پهن و ضخیم و همچنین در برخی افتادگی نوک بینی می باشد.

جراحی بینی گوشتی

عمل بینی گوشتی فانتزی
همانطور که گفته شد بینی های گوشتی دارای غضروف های ضعیف می باشد و از طرفی می دانید که خصوصیت مدل بینی فانتزی در قوسی است که بر روی تیغه بینی ایجاد می شود. از این رو به دلیل ظرافت و ضعیفی که در غضروف و تیغه بینی های گوشتی وجود دارد بنابراین امکان اعمال قوس بر روی آن وجود نداشته و جراح بینی در این زمینه با محدودیت مواجه است لذا عمل بینی گوشتی فانتزی میسر نیست.

عمل بینی گوشتی مردانه
محبوبیت جراحی زیبایی بینی در جامعه ما پیوسته در حال افزایش می باشد به طوریکه علاوه بر بانوان آقایان نیز تمایل خاصی نسبت به این مطلب پیدا کرده اند. نکته حائز اهمیت در عمل بینی مردان این است که نباید بینی ، فرم طبیعی و مردانه خود را از دست داده و حالتی ظریف و زنانه پیدا کند. آقایانی که دارای بینی های گوشتی مردانه می باشند باید توجه کنند که برای انجام عمل رینوپلاستی حتما نزد جراح بینی ماهر رفته و دقت داشته باشند که پزشکی را برگزینند که تجربه عمل بینی گوشتی موفق را در تعداد دفعات زیاد داشته باشد.

عمل بینی گوشتی بدون جراحی
جراحی بینی گوشتی با لیزر به عنوان عمل بینی بدون جراحی معرفی می شود و از مسائلی است که ذهن بسیاری از متقاضیان جراحی بینی را به خود مشغول نموده ، اما مطلبی که باید مورد توجه قرار بگیرد این است که عمل جراحی بینی به هیچ عنوان توسط لیزر امکان پذیر نبوده و لیزر قادر به ایجاد تغییرات و اصلاحات بر روی بافت و اسکلت بینی نمی باشد.

هزینه عمل بینی گوشتی
قیمت عمل بینی گوشتی بر طبق فاکتورهایی محاسبه می گردد که تا قبل از مراجعه به مطب پزشک و معاینه توسط وی نمی توانید نسبت به هزینه آن آگاهی کسب نمایید. بنابراین اگر قصد جراحی بینی گوشتی خود را دارید بهتر است پس از یافتن بهترین جراح بینی گوشتی نزد او رفته و با انجام مشاوره اولیه نسبت به هزینه عمل بینی خود آگاه شوید.